TORSTEN ESBJÖRNSSON. Geometrisk komposition.

3760975. TORSTEN ESBJÖRNSSON. Geometrisk komposition.

Olja på duk, 72 x 77 cm. Signerad Torsten Esbjörnsson samt daterad 2003-05 a tergo.

Torsten Esbjörnsson (1925–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 454