Thomas Christenson Olja på duk.

3760639. Thomas Christenson Olja på duk.

Konstnär född: 1958
Sälvporträtt
Monogramsignerad: TC

Mått på duk: 93 x 73 cm
Mått inklusive ram: 96 x 76 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konstnär född: 1958
Sälvporträtt
Monogramsignerad: TC

Mått på duk: 93 x 73 cm

Antal besök: 399