Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
BERTIL WIDBRANT. Tallar vid vatten, olja på duk, signerad.
376053. BERTIL WIDBRANT. Tallar vid vatten, olja på duk, signerad.
53,5 x 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
53,5 x 64 cm.
Växjö Auktionskammare
882