WILHELM VON GEGERFELT. Olja på duk.

37605. WILHELM VON GEGERFELT. Olja på duk.

Sjöbodar vid kusten. Bär senare signatur. 45 x 75 cm.

Uppfodrad på pannå, krackeleringar, retuscher.

Wilhelm von Gegerfelt (1844–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 796