Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, Kina, 1900-tal, 274x183 cm.
376032. MATTA, Kina, 1900-tal, 274x183 cm.
Röd botten, drake.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Röd botten, drake.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
615