LÄKARBORD på hjul, 1900-tal.

LÄKARBORD på hjul, 1900-tal.
376021. LÄKARBORD på hjul, 1900-tal.

70 x 50, höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 50, höjd 87 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 323