HILDEGARD BERENCREUTZ. Kustlandskap med fyr, olja på duk monogramsignerad.

37601. HILDEGARD BERENCREUTZ. Kustlandskap med fyr, olja på duk monogramsignerad.

76,5 x 91,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

76,5 x 91,5 cm.

Antal besök: 2 484