HELENA NYMAN, inglasad, monogramsignerad.

3760175. HELENA NYMAN, inglasad, monogramsignerad.

Ram: ca 25.5 x 25.5 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 25.5 x 25.5 cm.

Gott bruksskick.

Antal besök: 252