DKW, modell 125cc, packningar, parti, 1950/60-tal.

3760100. DKW, modell 125cc, packningar, parti, 1950/60-tal.

Ett hudratal renoveringssatser samt sotningssatseri obrutna kuvert, bunt etikettmärkt "Ruben Carlsson"

Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Gott skick, samtliga NOS i påse. Lagerskador kan förekomma.

Tema

Höstauktion 2024

Gör en kostnadsfri värdering!

Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Tema

Höstauktion 2024

Antal besök: 192