PETER HAYMAN (FÖDD 1930) (4).

PETER HAYMAN (FÖDD 1930) (4).
3759538. PETER HAYMAN (FÖDD 1930) (4).

'Robin'
signerad (nere till höger), akvarell
24 x 20cm, tillsammans med ytterligare fyra tryck.

bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

'Robin'

bra skick.

Antal besök: 225