HÖGTALARE, Bose, SoundLink Mini, med sladd.

3759480. HÖGTALARE, Bose, SoundLink Mini, med sladd.

med sladd.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Fläckar och repor förekommer. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

med sladd.

Antal besök: 232