TEKANNA, stengods, Gösta Grähs, Rörstrand, signerad R Gösta Grähs.

375943. TEKANNA, stengods, Gösta Grähs, Rörstrand, signerad R Gösta Grähs.

Vit glasyr.
Höjd ca. 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit glasyr.
Höjd ca. 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 637