HÖRNSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

375878. HÖRNSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Hörnskåp delbart, rokokostil, 1900-tal
Tot Höjd 182 cm
Bredd 58 cm
Djup 41 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot Höjd 182 cm
Bredd 58 cm
Djup 41 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 075