De monterade och inramade Sheikh Hamdan kungblå hästkapplöpningssilken med vita epauletter och en randig mössa, signerad till locket och vänster bröst på siden, 79 cm x 69 cm inklusive ram.
Bra övergripande skick, märken/slitage och spån på ramen.