WILLIE CARSON AUTOGRAFERADE TÄVLINGSSILKE.

3758328. WILLIE CARSON AUTOGRAFERADE TÄVLINGSSILKE.

De monterade och inramade Sheikh Hamdan kungblå hästkapplöpningssilken med vita epauletter och en randig mössa, signerad till locket och vänster bröst på siden, 79 cm x 69 cm inklusive ram.

Bra övergripande skick, märken/slitage och spån på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 140