BORD. Mahogny, 2st lådor, 1800-tal.

37582. BORD. Mahogny, 2st lådor, 1800-tal.

Höjd 71 cm, bredd 82 cm, djup 45 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 1 155