GOLVLAMPA med bord, 1950/60-tal.

375804. GOLVLAMPA med bord, 1950/60-tal.

Höjd ca. 140
Två ställbara ljuspunkter.

En skruv saknas för fastsättande av bord. Bruksslitage. Skärmar med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 140
Två ställbara ljuspunkter.

Antal besök: 4 525