ANSHELM DAHL. Olja på duk. Signerad.

37578. ANSHELM DAHL. Olja på duk. Signerad.

Sjölandskap. 36 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sjölandskap. 36 x 56 cm.

Antal besök: 1 953