VASER, 3 ST. Arabia 1950/60-tal.

3757881. VASER, 3 ST. Arabia 1950/60-tal.

Keramik. Signerade HF, ER, TT. Höjd 16,5-21 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 626