SVÄRDSORDEN, 2 st, " Svärdstecken ", silver och emalj, Sverige, 1900-tal.

375785. SVÄRDSORDEN, 2 st, " Svärdstecken ", silver och emalj, Sverige, 1900-tal.

Höjd exkl. band ca 5,5 cm, total vikt ca 31g.

Slitage, ett emaljmärke ngt. löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 462