GÄSTABUDSKNIV, Spanien.

GÄSTABUDSKNIV, Spanien.
375762. GÄSTABUDSKNIV, Spanien.

Ben, stål mm. Längd 41 cm.

Slitage. Skador samt rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ben, stål mm. Längd 41 cm.

Slitage. Skador samt rost.

Antal besök: 1 289