DONALD WILLIAM-OLSSON. Olja på duk, monogramsignerad.

375754. DONALD WILLIAM-OLSSON. Olja på duk, monogramsignerad.

Ca. 23x27 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23x27 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 949