BJÖRN RÖNNQUIST. "Karisma" för IKEA. Signerad Rönnquist unique och daterad 2001.

375724. BJÖRN RÖNNQUIST. "Karisma" för IKEA. Signerad Rönnquist unique och daterad 2001.

Skulptur i form av ett ägg. Röd glasmassa med lila dekorrand. Längd 17, bredd ca 14 cm.

Bruksskick.

Björn Rönnquist (1948–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Björn Rönnquist (1948–2005)

Antal besök: 4 644