JOHN WARD, CBE (1917-2007). METROPOLEN.

3757018. JOHN WARD, CBE (1917-2007). METROPOLEN.

Signerad, titeln och daterad 1958, akvarell med penna och svart bläck
22,5 x 30 cm.

* Ämne i Brighton.

Tandköttsfläckar (eller liknande) synliga över bildens nedre kant; några fläckar av räv och liknande fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 30 cm.

* Ämne i Brighton.

Antal besök: 153