OKÄND KONSTNÄR. Bataljmålning på kopparplåt, 17/1800-talets första hälft, osignerad.

375686. OKÄND KONSTNÄR. Bataljmålning på kopparplåt, 17/1800-talets första hälft, osignerad.

16x21,5 cm.

Mindre färgsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x21,5 cm.

Mindre färgsprickor.

Antal besök: 1 961