BILJARDBORD med TILLBEHÖR, 1900-tal.

375667. BILJARDBORD med TILLBEHÖR, 1900-tal.

Ca. längd 187, bredd 94, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 049