VAS, Vicke Lindstrand, Orrefors, glas, signerad, 1900-talets slut.

375647. VAS, Vicke Lindstrand, Orrefors, glas, signerad, 1900-talets slut.

Signerad Orrefors, LH (Vicke Lindstrand), 4084-27. Etikettmärkt Orrefors Sweden vid bas.
Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Bruksslitage, beläggning.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 762