SKÅL PÅ FOT, glas/nysilver, tidigt 1900-tal.

375633. SKÅL PÅ FOT, glas/nysilver, tidigt 1900-tal.

Diameter 33, höjd 23 cm.

Smärre naggar samt graverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33, höjd 23 cm.

Smärre naggar samt graverad.

Antal besök: 740