BARNVAGN, omkring sekelskiftet 1900.

375610. BARNVAGN, omkring sekelskiftet 1900.

Ihopfällbar.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällbar.

Antal besök: 947