HÖGTALARE 1 par, Dali Concept 1, 2000-tal.

3756105. HÖGTALARE 1 par, Dali Concept 1, 2000-tal.

2-vägs med 5.25" baselement.

Höjd 31
Bredd 16.5
Djup 19.5

(cm).

Mindre bruksslitage. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-vägs med 5.25" baselement.

Höjd 31
Bredd 16.5
Djup 19.5

(cm).

Antal besök: 935