FIGURINER, 4 st, porslin, katter, 19/2000-tal.

375533. FIGURINER, 4 st, porslin, katter, 19/2000-tal.

Höjder mellan 10-20 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 10-20 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 689