BENGT SPARRING. "Glada", olja på duk, signerad Sparring.

375487. BENGT SPARRING. "Glada", olja på duk, signerad Sparring.

Dagmått 45 x 37 cm.
Falsmått 46,2 x 38,2 cm.

Reva i duk ca 13 cm, bruksslitage.

Bengt Sparring (Född 1926)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 45 x 37 cm.
Falsmått 46,2 x 38,2 cm.

Bengt Sparring (Född 1926)

Antal besök: 994