SIFONER, 3 st, varav två märkta Sparklets England, 1900-tal.

375481. SIFONER, 3 st, varav två märkta Sparklets England, 1900-tal.

Höjd ca 28,5 - 33 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28,5 - 33 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 687