PARTI PORSLIN, 3 delar, Danmark, 1900-tal.

375446. PARTI PORSLIN, 3 delar, Danmark, 1900-tal.

Kanin BIng och Gröndahl, Satyr brottandes med björn Royal Copenhagen, vas Dahl Jensen, höjd ca 9 - 15,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 674