SERVISDELAR, 21 st, porslin, R. Wachtmeister, Goebel, Tyskland, 19/2000-tal.

375441. SERVISDELAR, 21 st, porslin, R. Wachtmeister, Goebel, Tyskland, 19/2000-tal.

5 kaffekoppar, höjd 6,5 cm
5 kaffefat, diameter 15 cm
2 assietter, diameter 21,5 cm
3 tallrikar, diameter 27 cm
2 muggar, höjd 16 cm
4 ljusstakar, höjd 11,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 kaffekoppar, höjd 6,5 cm
5 kaffefat, diameter 15 cm
2 assietter, diameter 21,5 cm
3 tallrikar, diameter 27 cm
2 muggar, höjd 16 cm
4 ljusstakar, höjd 11,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 067