FIGUR, trä och metall, företällandes ett katolskt helgon.

375377. FIGUR, trä och metall, företällandes ett katolskt helgon.

Höjd ca 29 cm

Proveniens Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 946