ETT STORT EKBORD.

ETT STORT EKBORD.
3753547. ETT STORT EKBORD.

Den plankade toppen med klämda ändar, på en rektangulär ram med fyrkantiga ben, stödd av en X-rambår. Höjd 72cm x Bredd 170cm x Djup 85cm.

Allmänt slitage med blekning, märken och repor. Ramen skulle behöva säkras eftersom den är vinglig.

Gör en kostnadsfri värdering!
3753547. ETT STORT EKBORD.

Antal besök: 427