3753547. ETT STORT EKBORD.
Den plankade toppen med klämda ändar, på en rektangulär ram med fyrkantiga ben, stödd av en X-rambår. Höjd 72cm x Bredd 170cm x Djup 85cm.
Allmänt slitage med blekning, märken och repor. Ramen skulle behöva säkras eftersom den är vinglig.