BORDSLAMPA kolonnformad, alabaster samt BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal.

37534. BORDSLAMPA kolonnformad, alabaster samt BORDSFOTOGENLAMPA, 1800/1900-tal.

Bordslampa, kolonn, tot höjd ca 36 cm.
Bordsfotogenlampa, tot höjd ca 49 cm.

Skadat kupfäste på bordsfotogenlampa. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 023