TELEFONER samt HÖRLURAR, 3 delar, 1900-talets första hälft.

375310. TELEFONER samt HÖRLURAR, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Telefoner märkta "Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn". Hörlurar märkta L.M. Ericsson.

Slitage, repor, märken. Ej genomgångna. Sladdar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 787