NILS KÖLARE. Litografi/montage, signerad, numrerad 63/125, daterad -87.

375299. NILS KÖLARE. Litografi/montage, signerad, numrerad 63/125, daterad -87.

59x49 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

59x49 cm.

Nils Kölare (1930–2007)

Antal besök: 1 006