GREILING ZIGARETTEN, emaljskylt, 1920/30-tal.

3752742. GREILING ZIGARETTEN, emaljskylt, 1920/30-tal.

Märkt Union-Werke A-G Radebeul, Dresden.
60x50 cm.

✅ Detta objekt är en del av den kända husqvarnaprofilen Torbjörn Flincks, Göteborg samling.

Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Vissa föremål hämtas på annan plats, se objektsbeskrivning.

Slitage och märken på motiv och kanter.

Tema

Höstauktion 2024

Gör en kostnadsfri värdering!

60x50 cm.

Visning: Digital
Köparprovision:
Motorfordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Tema

Höstauktion 2024

Antal besök: 796