FIGUR, porslin, Royal Copenhagen.

375250. FIGUR, porslin, Royal Copenhagen.

Figur i form av en hund, 1a sortering
Höjd ca 22,5 cm

Proveniens Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Bruksslitage och ett öra med liten ojämnhet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22,5 cm

Antal besök: 1 142