SABEL, svensk, m/1899 för underofficer.

375237. SABEL, svensk, m/1899 för underofficer.

Märkt CA & ADEK. Svärtad stålbalja. Total läng inkl balja 102 cm, klingans längd ca 86,5 cm.

Slitage, märken, balja med bucklor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 803