FICKUR, Corsar, 50 mm.

FICKUR, Corsar, 50 mm.
3752364. FICKUR, Corsar, 50 mm.

Manuell
Metall
Reliefdekor av lok på boett.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage, ställvis nötningar/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manuell
Metall
Reliefdekor av lok på boett.

Antal besök: 316