WIENERBRONS, skulptur i form av en hund.

375215. WIENERBRONS, skulptur i form av en hund.

Höjd ca 6 cm

Proveniens Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 158