MATGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

375185. MATGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord med Perstorpsskiva, klaffar, total längd ca. 150, bredd 73, höjd 75 cm.

Bruksslitage. En stol med mindre skada på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 880