HÖRNSKÅP, teak, Dansk design 1950/60 tal.

375156. HÖRNSKÅP, teak, Dansk design 1950/60 tal.

Skjutdörrar i glas.
Höjd 142 cm, längd 80 cm.

Hål på baksidan, mindre repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skjutdörrar i glas.
Höjd 142 cm, längd 80 cm.

Antal besök: 4 778