MATGRUPP, 5 delar, "Cliff", Mio, samtida.

3751086. MATGRUPP, 5 delar, "Cliff", Mio, samtida.

Bord:
Höjd 75 cm.
Storlek 85 x 120 cm.
Stolar 4 st:
Höjd 78 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage.
Repor, märken, fläckar förekommer.
Slitage på ryggstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord:
Höjd 75 cm.
Storlek 85 x 120 cm.
Stolar 4 st:
Höjd 78 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage.
Slitage på ryggstöd.

Antal besök: 421