CHIFFONJÉ, sengustaviansk, 1800-tal.

375106. CHIFFONJÉ, sengustaviansk, 1800-tal.

Mahogny samt ek. Beslag i gulmetall. Längd 135, bredd 63, höjd 132 cm.

Senare skiva. Slitage samt fläckar. Ej genomgången innanför skrivklaff.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 476