KIKARE, 2 st. Zenith 8x40 samt Telemax 2, 1900-tal.

375072. KIKARE, 2 st. Zenith 8x40 samt Telemax 2, 1900-tal.

Väskor medföljer.

Bruksslitage. Repor. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väskor medföljer.

Antal besök: 3 473