KONSTGLAS, svamp, Monica Backström.

375052. KONSTGLAS, svamp, Monica Backström.

Höjd ca 17 cm.

Åldersslitage.
Montering för bordslampa finnes.
Nagg finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Åldersslitage.
Nagg finns.

Antal besök: 1 560